Дуже ніжний і смачний запах , схоже на молоко та ваніль. Я його відчуваю весь день але запах не різкий і не занадто виражений, все в міру.
Ббирається швидко, влітку буду використовувати.
Сьогодні отримала посилочку)хочу подякувати за оперативність о 18/00 замовила вчора ,а зранку вже отримала🌷❤️👍дякую дуже)))
Аромат шикарний 🤑 фруктовий,соковитий,шкіра як оксамит після лосьйону))Обовʼязково буду замовляти)
Крем дуже класний. Приємна текстура, легко наноситься та розподіляється по шкірі. Не лишає липкого шару, добре зволожує та швидко вбирається у шкіру.
Аромат стійкий, добре тримається на шкірі. Не користувалася парфумами, тому не знаю, чи відповідає, але дуже приємний запах. Не лишає жирних слідів на одязі