Відгуки покупців
Володимир
11.06.2026
У дружини оригінал 100 мл. Дуже приємні, але стійкість надзвичайно невелика. Стосовно даного парфуму: мені особисто подобаються більше через яскравішу вираженість та стійкість. Дружина теж задоволена.
Володимир
11.06.2026
Аромат приємний, як для чоловіків, так і для жінок. Малинове морозиво. Стійкість протягом дня гарантована, ще й на вечір залишається відчутним.
Камелія
10.06.2026
Мені дуже сподобався аромат цих парфумів, дуже рекомендую їх
Володимир
10.06.2026
Беру не перший раз,все чудово рекомендую
Володимир
10.06.2026
Беру не перший раз,все чудово рекомендую
Валерія
10.06.2026
чудовий аромат ,компліменти отримую) солодкий
Валерія
10.06.2026
дуже сподобався аромат, такий який я шукала, навіть є шось схоже з кіндером) велике дякую менеджеру за пораду цих парфумів 🫶🏻
Вікторія
09.06.2026
Приємно вражена,так як оригінал вартує цих парфумів від 12000грн і аналогів чи реплік на нього немає,а у вас знайшла ,звісно прочитала відгуки і наважилася на найбільший об'єм парфумів.Майже всі ноти вгадані, дууууже подібні до оригіналу,рекомендую ,що будете приємно вражені .Зміст відповідає і навіть більше-ціні.Дякую.Успіхів вам.
Alina
08.06.2026
Стійкість дуже гарна, на одязі взагалі до прання. Але як на мене, то цей запах більш підходить для дорослих жінок 40+))
Alina
08.06.2026
Взяла повний флакон по описам, очікувала один запах, а виявляється абсолютно пудровий аромат, на одязі тримається дууууже довго )))
Alina
08.06.2026
Цей аромат просто неймовірний 🤩🤩 він повністю чоловічий
Юлія
08.06.2026
Я в шоці, один пшик, а запах на всю кімнату)) думаю стійкість буде гарна. Аромат цікавий, мені не солодкий. Подобається
Сергій
08.06.2026
Побачив в рекламі, вирішив спробувати, класний аромат на літо та на повсякдень саме те. 👍
Юлия
08.06.2026
Який він Вау!! те що треба на літо. не солодки, не душить.
За стійкість не знаю, буду тестити
Марина
07.06.2026
Аромат очень вкусный сладкий ванильный но не приторный теперь мой фаворит
Марина
07.06.2026
Аромат не реально крутой
Марина
07.06.2026
Обожаю этот аромат спасибо Twins за качество
Марина
07.06.2026
Очень крутой аромат
Інна
06.06.2026
Аромат гарний, дорогий, стійкий, але я би зазначила, що це унісекс, хто любить чоловічі парфуми, дівчата - це те що треба, для мене він занадто чоловічий. Він не є навʼязливим чи якимсь різким, добре відчувається хвоя в ароматі, хоча в піраміді її немає.
Інна
06.06.2026
Гарний аромат свіжості , не пахне милом чи порошком, або як то є «віддушка дешевих парфумів», саме свіжість, стійка, не навʼязлива. Відчуваються нотки трави як зазначено в піраміді, хочеться вдихати і не набридає запах, на літо, те що треба!
Інна
06.06.2026
Гарний стійкий аромат, не навʼязливий, свіжий - квітковий, не солодкий, брала на пробу і залишилась задоволена
Любов
06.06.2026
Вони неймовірні! Коли закінчаться, обовʼязково замовлю ще.
антон
05.06.2026
👌
Кристина
05.06.2026
Парфуми дуже круті, не знала який саме буде аромат, але я не помилилася.
Кайфую від цього шлейфу протягом дня🥰👍🏻
Юлія
05.06.2026
Дуже задоволена парфумом! Оригінал не знаю, але цей просто чудовий. Вже який день насолоджуюсь ароматом і не набридає. Дякую!
Ілона
04.06.2026
Неймовірний аромат. Дуже жіночний, приємний. Якщо ви обираєте по піраміді, то не варто орієнтуватися, адже тут не почуєте окремі ноти, звучить дійсно, як парфумерна композиція. Мені чимось нагадує «Montale-rose musk”, але ніжніший.
Tanya
04.06.2026
Очень нравится запах , спасибо !
Дезодорант не даёт ни единого шанса плохому настроению.
татьяна
03.06.2026
Очень вкусные, не очень сладкие, персик и яблоко как будто, очень похоже на оригинал, стойкие)
Тетяна
03.06.2026
Шикарний аромат )
Олена
02.06.2026
Дуже сподобався. Як на мене, аромат більш жіночий, ніж унісекс. Він дуже чуттєвий і теплий.
Ліна
01.06.2026
Замовляла вперше. Приємно здивована швидкістю доставки. Замовляла ще парфуми,дуже продумане,гарне пакування.
Запах дифузора свіжий,приємний,насичений.
Тетяна
01.06.2026
Вважаю цей парфюм більш жіночим, краще на літо. Ця свіжість з нотками лісу та цитрусових, тримається досить довго
Тетяна
01.06.2026
Сподобався, через деякий час вже не чую, але оточуючі кажуть, що гарний парфюм. Дякую, Твінс!
Светлана
31.05.2026
Девочки благодарю за внимание, за хорошую упаковку, и вовремя доставленную .
Молодцы девчата, и товар просто супер, если честно, то я была шокирована, не отличить от оригинала, у меня муж моряк, я просто обожаю иди духи, он часто мне привозил их, в разных видах. При распаковки, я уже услышала этот запах .
Вообщем рекомендую девочки, очень стойкие.
Руслана
29.05.2026
Аромат просто чарівний ,такий легкий свіжий і не приторно солодкий ,дуже ніжний , шлейф на свіжому повітрі то просто любов , рекомендую
Діана
28.05.2026
Аромат мне очень понравился, оригинальный и изысканный, на себе его слышу в течении дня, но отзывов со стороны не было, неужели нет шлейфа от них!?
Olena
28.05.2026
Чудовий теплий, ніжний аромат
furisada
27.05.2026
Цікавий аромат, який нагадує мені дитинство. Пахне дуже приємно кущем смородини і початком травня. Однозначно повторю цей парфум, але уже в більшому розмірі
Ольга
27.05.2026
Неймовірний аромат, дуже задоволена покупкою 🥰
Юлія
25.05.2026
Дуже цікавий парфум, ні на що не подібний, просто відрив башки. Запах грошей, амбіцій, влади. Запах шкіряного салону дорогого ретро автомобіля.
Від оригіналу зовсім не відрізняється. Обовʼязково буду у вас ще робити замовлення.