SALE -30%

Відгуки покупців

Анна 15.04.2026
Весняна сонячна ніжнятіна 🥰 Яскрава мімоза на першому місці, гучного шлейфу немає, але при близькому контакті відчутно- колеги на роботі помічають. Легкий, ніжний, дуже натуральний, дорогий мінімалізм. Люблю ще чорні оксамитові мішечки для пляшечок )))
Mila 15.04.2026
Дуже сподобався,мені його менеджер дав пораду замовити,він дуже класний,стильний,ніжний,стійкий!Раніше купляла богато нішевих парфюмов,тому якість цього бренду Тwins достойна,раджу!
Мила 15.04.2026
Парфюм дуже цитрусовий,літний,прохолодний,сладінки не має,якість гарна,стойки,упаковано добре,дякую)
Мила 15.04.2026
Зробила замовлення перший раз ,дуже дякую за увагу ваших менеджерів,работають професійно та якісно!Парфюм гарний,якість на висоті,він не такий легкий,створений як унісекс,трохи динамічний,красивий,холодний,але нота амброксану в нем відчувається ярко.
Анна 14.04.2026
Дійсно неймовірний аромат, шукала його серед аналогів і нарешті знайшла!!
Юлія 14.04.2026
Ностальгічний та цікавий, це як багатий італійський дідусь який водить ретро спорткар. Відчуваю і деревину сандал солодку мякоть сливи і цей аромат розбавляє дещо травʼяний запах що це саме я поки не оприділила але воно непогано доповнює композицію
Виктория 14.04.2026
Класс. Как долго я искала этот запах, и я его нашла, духи супер 👍 запах просто обалденный)
Олександра 14.04.2026
взяла собі маленький тестер, по рекомендації з інтернету) я в захваті! обов'язково візьму повний розмір! дуже класний аромат🥰
Аліна 13.04.2026
Аромат дуже приємний і затишний, справді залишає хороше враження. Проте, якщо очікувати яскраво виражений шоколадний запах, можна трохи розчаруватись - у композиції значно більше відчувається солодка, м’яка ваніль, ніж шоколад.
Аліна 13.04.2026
Дуже приємний і м’який аромат. Хоча заявлений як унісекс, насправді більше схиляється до жіночого звучання. Особливо гарно розкривається на шкірі - відчуваються ніжні, солодкуваті нотки малини.
Аліна 13.04.2026
Купувала ці парфуми з очікуванням відчути яскравий аромат бабл-гаму, але, на жаль, він не виправдав моїх сподівань. Сам по собі запах приємний і ненав’язливий, проте досить неоднозначний - ні я, ні люди навколо не змогли чітко визначити, чим саме вони пахнуть. У композиції більше відчуваються квіткові нотки, ніж солодкі, тому якщо ви шукаєте щось саме «цукеркове-цукрове», ці парфуми можуть не підійти.
Віта 12.04.2026
Перше враження від цього аромату, що він пахне лікарняною стерильністю, але шось в ньому є незвичне і особливе. На шкірі він розкривається поступово видозмінюючись. Стійкість чудова. Ароман на весну або осінь.
Сергій 11.04.2026
Замовив на поштомат,запропонували на відділення щоб я подивився,провірив,таки на поштомат уговорив відправити,побачив в додатку НП що посилка йде,оплатив відразу не бачивши товар,парфум прийшов,все на висоті,задоволений ,буду рекомендувати знайомим,дякую
Юлія 10.04.2026
Стійкість неймовірна! Що до аромату, я раніше його не знала. Обрала навмання. Для мене, дуже насичений. Відповідає опису.
Вікторія 10.04.2026
Аромат дуже суперовий,ніжний,легкий підійде на літо,свіжий то любов,раджу спробувати, класний
Вікторія 10.04.2026
Цікавий аромат ,не тяжкий,цитрус і солодинка ,дуже приємний
Вікторія 10.04.2026
Цей парфум то щось неймовірне, стійкість супер ,дуже комплементарний,аромат звучить дорого,просто раджу спробувати)
Юлія 10.04.2026
Аромат купувала за описом. Приємно вражена дорогим букетом парфума. Не занадто солодкий. "Фрукти і секс". Я б так це описала. На весну, літо, осінь. Взимку я прагну більше диму, пудри і солодощів. Якість парфумів класна. На відміну від сайту. Поісковік дуже слабенький. Історія замовлень завжди пуста, скільки б ти їх не замовив. Перевірити своє замовлення не можливо ніяк. Навіть через пошту.(
Олексій 10.04.2026
Дуже приємний шлейф. Відчуваю цитрус, який для мене менш помітний в оригіналі і це великий +.
Снежана 10.04.2026
Запах похож на пар.воду, которую здесь казазывали, гель понравился! Спасибо!
Снежана 10.04.2026
Очень насыщенный и приятный запах, хороший и качественный продукт!!! Рекомендую к покупке!
Снежана 10.04.2026
Очень насыщенный и приятный запах, хороший и качественный продукт!!! Рекомендую к покупке!
Ірина 10.04.2026
Один із найкрутіших ароматів. Замовила лише по опису, не знаючи цього аромату. Неймовірний. Як на мене це всесезонний. Не занадто різкий, не м'який чи солодкий.
Марина Шишка 09.04.2026
Отримала сьогодні улюблений аромат.Так,він схожий на Амуаж Гайданс, але Імпадія більш ніжніший і доречний для любих ситуацій. І так-аромат дійсно схожий з оригіналом. Окремо дякую за оформлення.
Катерина 09.04.2026
Крем дуже класний. Приємна текстура, легко наноситься та розподіляється по шкірі. Не лишає липкого шару, добре зволожує та швидко вбирається у шкіру. Аромат стійкий, добре тримається на шкірі. Не користувалася парфумами, тому не знаю, чи відповідає, але дуже приємний запах. Не лишає жирних слідів на одязі
Катерина 09.04.2026
Чудовий скраб. Аромат відповідає пафумам. Досить добре тримається на шкірі протягом дня (навіть після активного тренування запах лишається на шкірі). Після використання шкіра мʼяка і приємна на дотик. Скраб має зручну текстуру, не розсипається при нанесенні. Топ продукт за таку вартість! Буду замовляти ще)
Ольга 09.04.2026
Ооо,це моя любов))Як же вони пахнуть,скільки ж зроблено мені компліментів за них,такі затишні,солодкі,не душать,запах мигдалю,цукру,стійки супер,підходять в любу пору року,буду замовляти постійно!
Ольга 09.04.2026
Запах можливо не для всіх,запах косметички бабусеної,але приємний,пудровий,стійкий дуже,огортає,зігріває,підходить для такої дорослої статної жіночки)))
Ольга 09.04.2026
Приємні,стійкі,солоденькі,трохи пудрові нотки.
Оксана 09.04.2026
Дівчатка, тільки що отримала ці духи, пшикнула, пройшло хв 5.... І все... ці духи моя любов з першого пшику, теплі, смачні, вміру солодкі , але не затяжні, затишні, ну просто ВАААУ)
Крістіна 09.04.2026
Це наче тертий мамин пиріг із смородиною.Дуже класний аромат!
Ольга 09.04.2026
Запах приємний,солоденький ,окутує і зігріває,не задихаєшся,комплементарний,стійкий.
SVN 08.04.2026
Дуже подобається. Тестував відливант і тревел-версію - вони ідентичні. Навіщо платити більше?
Крістіна 08.04.2026
На початку просто райський аромат, розкривається надзвичайно приємно та соковито. Те, що довго шукала.На протязі короткого часу на шкірі перетворюється на щось неприємне. Тому я ношу виключно на одязі/волоссі, тоді зберігається аромат, максимально наближений до початкового. Можливо, влітку буде краще звучати
Крістіна 08.04.2026
На старті кислинка, фініш солодкий пряний. Як на мене, аромат більш чоловічий
Крістіна 08.04.2026
Дуже смачні, солоденькі. Пахне кондитерською. Мене не душить, ваніль врівноважують кавові нотки
Крістіна 08.04.2026
Мені сподобався, щось в ньому є від green tea та afternoon. Фініш різкуватий, і здається більш чоловічим (на моїй шкірі)
Крістіна 08.04.2026
Приємний аромат, але цитруси на мені швидко перетворюються на фіалку. Приємну фіалку, але хотілось більше мятної мандаринки)
Крістіна 08.04.2026
Чудовий аромат, як на мене, на старті більш чоловічий. Приємний фініш, тримається години 2-3. Нейтрально свіжий, цитруси не різкі
Тетяна 08.04.2026
Дуже смачний! Пудрово-карамельний, але при цьому не нудотно солодкий. Однозначно рекомендую!