SALE -30%

Відгуки покупців

Наталя 26.04.2026
Гарний аромат, мягкий але обʼємний! Дуже для мене схожий з Initio Parfums Prives Psychedelic Love. Також хочу відмітити Twimsparfum дуже круті! Якість, оперативність і оформлення замовлення!🥰
Карина 26.04.2026
Це неймовірно приємний аромат 💕 В мене був оригінал, я вирішила спробувати замовити тут. І це 100% попадання! Один в один, я в захваті 🤩🤩🤩
Наталія 25.04.2026
Порівнюю оригінал з реплікою від Twins. Ну зрозуміло, що Шанель за 300 грн це малоймовірно. Але схоже. Відрізняється більш кричущим стартом. В оригінальному парфумі гірчинка більш ніжна в поєднанні з малиною та фіалкою. І в них зовсім інший шлейф, у Твінсів це чомусь гучна пудра, що здивувало. Загалом, як окремий аромат без прив'язки до оригінальної Сплендіди достатньо приємний.
Валентина Петрівна 25.04.2026
Дуже сподобався аромат, квітковий, свіжий.
Каріна 25.04.2026
Аромат просто неймовірний 🥰 Рекомендую
Наталія 25.04.2026
Може комусь і ретро, але для мене це універсальний аромат на кожен день, ненав'язливий, свіженький, не солодкий, приємний, спокійний і елегантний. Смачні фрукти і ніжні квіти. Стійкість гарна, відчуваються весь день.
Наталія 25.04.2026
Аромат свіжий, цитрусовий, приємний і смачний, ідеальний на будь-яку пору року. Спочатку відчувається більш цитрусово, а далі йде імбир. В базі більш чоловічий. Але як унісекс дуже класний!
Наталія 25.04.2026
Гарний аромат, квітковий, не сильно солодкий, а в кінці розкриваються наче пудрові. Стійкість і шлейф вражаючі.
Наталія 25.04.2026
Для мене це шикарний аромат. Парфум свіженький, цікавий, легкий. Не банальний компот, а відчувається як кущіки лісової ожини, вкриті утрішньою росою. В базі переходить в щось навіть більш чоловіче, але мені подобається. Спочатку брала travel версію, тепер замовила 100 ml.
Ольга 24.04.2026
Улюблений аромат вже понад 10 років. Знайомі запитують що це з захопленням. Дякую за ввічливих операторів та швидку доставку!
Яна 24.04.2026
Взяла протестувати ,і закохалась Смачні ,солодкі в міру ,квіткові ,на весну та літо саме то Тепер буду замовояти повномірний
Світлана 23.04.2026
Приємний та стійкий аромат.
Анастасия 23.04.2026
Действительно один из фаворитов,схожесть с оригиналом почти идентична
Марія 22.04.2026
Як тільки почала розпаковувати замовлення одразу відчула аромат липи,з усіх ароматів що були в замовленні - Тілія вже дала про себе знати,я зрозуміла що це вже так пахне ...моя нова любов. Не думала що мені так сподобається але це справді аромат квітучої липи ,ніжний , солоденький . Дуже стійкий .
Марія 22.04.2026
Мммммм...це вау! Дуже стійкий,яскравий солодкуватий але не занадто. Мені дуже смачно пахне! Моя нова любов!
Марія 22.04.2026
Дівчата, беріть ! Аромат соковитого стиглого ананасу! На літо ,весну буде супер!
Mg_ 21.04.2026
Дуже солодкий, квітково-цукерковий аромат із виразним зефірно-ванільним характером. Тут відчувається апельсиновий цвіт, але він швидко змішується з густою солодкістю — маршмелоу, карамеллю і ваніллю. Аромат ніжний, але водночас дуже насичений і помітний, з щільним, “смачним” шлейфом. Він більше про солодкість і об’єм, ніж про свіжість чи легкість. Дуже гарний аромат, сумнівалася брати чи ні, але не пожаліла)
Mg_ 21.04.2026
Солодкий, фруктово-ванільний аромат із виразною грушою на старті. Груша тут соковита, трохи карамелізована, далі переходить у теплу ваніль і м’яку солодкість. Загалом аромат жіночний, спокусливий і досить компліментарний, з м’яким шлейфом і “смачним” звучанням.
Mg_ 21.04.2026
Теплий, солодко-пряний жіночний аромат із м’яким, обволікаючим звучанням. Він справді схожий на класичну версію, але сприймається трохи більш гладким і “згладженим” у звучанні — солодкість тут не така різка, а більш кремова, з плавнішим переходом у теплі ноти. У результаті він здається трохи спокійнішим і більш збалансованим, але загальна ідея аромату та характер залишаються дуже близькими до класики.
Mg_ 21.04.2026
Солодкий, насичений і дуже жіночний гурманський аромат із виразною вишнею. Вишня тут лікерна, щільна, темніша і більш “доросла”, ніж у Lost Cherry: без вираженої кислинки, більше в бік солодкого джему/лікера. У порівнянні з Ruby Kajal вона менш приторна, але теж тепла й обволікаюча. Далі аромат переходить у ваніль і м’яку солодкість, що робить його глибоким і компліментарним. Мені все ж більше подобається Lost Cherry — він звучить яскравіше і цікавіше за рахунок кисло-солодкої вишні. Це завжди буде класикою
Mg_ 21.04.2026
Чуттєвий, солодко-квітковий аромат із приємним, вечірнім вайбом. Я не дуже люблю запах лілії, але тут вона відчувається недовго, тому аромат мені зайшов) Дякую за швидку відправку, менеджер приємний, обслуговування класне!
Mg_ 21.04.2026
Не дивлячись на те, що вишню чутно недовго, цей аромат усе одно дуже красивий і мені зайшов. Він має такий солодкий, зухвалий і трохи нічний вайб — прям компліментарний. Класична версія простіша, тому не так сильно мене зацікавила.
Майра 21.04.2026
Це важкий люкс! Неймовірний аромат, стійкість та шлейфовість. За таку вартість це - скарб! Сподіваюсь колись зʼявиться лосьйон або гель для душу з цим ароматом❤️
Юлія 20.04.2026
солодкий та приємний) Маю оригінал цього аромату, але він не так яскраво виражений як в твинс. В твинс мені подобоється більше
Юлія 19.04.2026
Як на мене, виключно для любителів Баккари, Ганімеду, Лямура Космали. Мені не зайшло взагалі 🙅🏻‍♀️ Наче швидко-швидко крокую через квітково-фруктовий сад у поліклініку і сиджу там до вечора з бабками в кілометровій черзі до стоматолога. Від одного пшику розболілася голова. Але стійкість - 100/10: затест не змогла змити ні водою з милом, ні перебити його парфумованим кремом, відчувала запах усю ніч крізь сон і зранку «смакувала» з кавою 😂 для мене взагалі незрозумілий ажіотаж навкруги даного аромату. Що стосується магазину - обслуговування оперативне, відправка швидка 👍🏼
Юлія 19.04.2026
Дуже шлейфовий,дзвінкий,яскравий,стійкість гарна. Я в захваті. Якість на висоті.
Людмила 19.04.2026
Сьогодні отримала посилочку)хочу подякувати за оперативність о 18/00 замовила вчора ,а зранку вже отримала🌷❤️👍дякую дуже))) Аромат шикарний 🤑 фруктовий,соковитий,шкіра як оксамит після лосьйону))Обовʼязково буду замовляти)
Тетяна 19.04.2026
Приємний літній аромат. На роботі, хто заходить в кімнату -то говорять, що пахне смачним, ароматним чаєм.
Любов 19.04.2026
Дуже приємний аромат , я просто у захваті 🥰
Юлія 18.04.2026
Однозначно цікавий парфум. Сидить близько до тіла скоріше. Є якась нота, яка трохи відштовхує. Солодкий,інтригуючий,вʼязкий,томний.
Ольга 18.04.2026
Чудовий, свіжий аромат для офісу. Задоволені на всі 100%
Надія 17.04.2026
Нереальный!
Олена 17.04.2026
Запах чарівний, то не передати словами - соковите, стигле манго з легкими мильними нотками, просто казка. На весняний/літній вечір це просто бомба, саме такі асоціації з цим запахом. Але є і мінус - дозатор був до бутилька не надійно прикручений, тому трохи парфуму залишилось на коробці і мішечку, в якому прибув парфум. То не є страшним, бо мове йде про декілька крапель, але всеодно неприємно і будьте, будь ласка, уважні - дозатор дійсно трохи бовтався, і його можна легко відкрутити, будьте, будь ласка, уважні. Але аромат нереальний, за це дякую! 🫶🏻
Сергій 16.04.2026
Це не парфум,а густа спокуса,ув'язнена у флаконі,коли вона виривається на волю,кожен,хто не втратив нюх,не встоїть. Жінка,яка відважується користуватися таким приворотним зіллям,повинна бути дуже хороброю,адже таку спокусливу цукерок можуть вкрасти.
Евгений 15.04.2026
Не обычный дымный аромат. Стойкий! Со шлейфом! Но своеобразный, на любителя!
Евгений 15.04.2026
Для любителей очень сладких ароматов. Очень сладкий.
Евгений 15.04.2026
Топовый аромат! Рекомендую!
Юлія 15.04.2026
Аромат чудовий, один в один з оригіналом
Сергій 15.04.2026
Придбав цей парфум для себе, запах з пляшечки кричав вишневим сиропом,але після нанесення на тіло,відкрився гіркий мегдаль, а вишня заговорила через хвилин десять і говорила вона не пошепки,а впевнено щиро,я чув її біля себе всю добу. Чудовий вибір за свою ціну.
Сергій 15.04.2026
Замовляв цього двійника для дружини,чув багато солодких відгуків про оригінал. В зв'язку з тим,що зараз ми в різних кінцях країни,спробував його на собі у вихідний,це було щось дивовижне,увесь день я відчував поряд присутність якоїсь жінки,на вулиці у вітряну погоду цей аромат літав кругом мене . Вранці я прокинувся теж з відчуттям,що я не сам,солодкий запах наповнював квартиру. Звісно ж парфум не має звичної піраміди,що розкривається з часом,змінюючи відтінки аромату,але хоч він звучить монотонно,але впевнено. Чудовий варіант за свою ціну.