SALE -30%

Відгуки покупців

Валентина 08.05.2026
Знаю аромат оригіналу, замовивши TWINS Angel Nova, хвилювалася, що аромат буде відрізнятися від оригіналу, але на щастя різниця абсолютно не відчутна. Аромат який хочеться постійно нюхати, смачний, але не приторний, легкий, не нав'язливий, стійкий, один з найулюбленіших.
Alina 07.05.2026
Приємний запах, літній, свіжий. Мені дуже схожий з omnia bulgari cristallina
Kristi 07.05.2026
Супер аромат та упаковка
Kristi 07.05.2026
Дуже класні, мені пахнуть чорною смородиною з лимоном. Аромат на шкірі ніжніший і менш виражений, ніж у рідкій версії, зате зручно носити з собою
Людмила 07.05.2026
Чудовий соковитий аромат манго 🥭 не хімозний ,а натуральний!)))дуже ніжний і не навʼязаний) На теплу погоду топ)))
Людмила 07.05.2026
Найніжніші парфуми на весну для дівчат))) Ніжне 🍧 морозиво…кокосова водичка..квіти і кремова свіжість .. супер
Олена Тяговська 07.05.2026
Дуже смачний і стійкий аромат, відчувається палений цукор і ваніль. Користуюсь кожною дня після душу, швидко вибирається.
Олена Тяговська 07.05.2026
Дуже ніжний і смачний запах , схоже на молоко та ваніль. Я його відчуваю весь день але запах не різкий і не занадто виражений, все в міру. Ббирається швидко, влітку буду використовувати.
Анастасія 06.05.2026
Класний аромат. Колеги постійно запитують, що так смачно пахне)
Ольга 06.05.2026
дівчата, для мене це ВАУ ефект :) це коли ти його чуєш протягом для як...як тихий вітерець дихнув на тебе свіжим подихом, і ти стоїш в цій хмаринці затамувавши подих, зажмуриши очі, бо це просто райска насолода. Буду обов'язково брати повний об’єм. Дякую команді.
Аліна 05.05.2026
Прекрасний 🥰 перший раз замовила пробник, один раз напшикалась, а потім розбився у ванній, плитка пахнула шипровими квітами тиждень. І мені захотілося повний флакон
Вікторія 04.05.2026
Дівчата, десь у коментарях прочитала, що треба дати духам відстоятися один-два тижні. Придбала цей аромат і тижня два- три нюхала його, але не користувалася, не подобалася ця нотка кислих огірків. А потім..... ця нотка кудись ділася і залишився дуже гарний аромат. Зараз користуюся з задоволенням, дуже подобається!
Олена 04.05.2026
Наинежнейший и самый любимый парфюм в линейке, чем-то напоминает по запаху "ситро" - такой сладкий, позитивный аромат. Шикарно подходит на теплый период, а зимой - отличный помощник, чтобы вспомнить весенне-летние времена)
Вікторія 04.05.2026
Вперше спробувала, і він дійсно класний, легкий , здається тепер це мій улюблений аромат😍 . Окремо дякую за швидку відправку😊
Вікторія 04.05.2026
Неймовірний аромат, спершу різкий, але трохи пізніше розкривається і стає шлейфовим🤤
Олександр 03.05.2026
Запах гарний.
Ганна 03.05.2026
Twins ваши ароматы 🔥 уже давно с вами. Хотелось бы больше ароматов от Burberry и Valentino . И думаю вы в этом были бы первые кто сможет их повторить.
Олена 03.05.2026
Розкішний аромат,ніжний,глибокий, дорогий.Версаче є Версаче.
Марія 01.05.2026
Аромат свіжий, стійкий, «насичена чистота». Для фанатів, які люблять запах випраного одягу.
Алена 01.05.2026
Взяла на пробу три аромата по 10мл. и на следующий день заказала большой флакон. Этот аромат брала на весну, ориентируясь на отзывы и теперь наслаждаюсь) Сервис, быстрая доставка и главное стойкость парфюмов приятно порадовали, до скорых встреч!
Вікторія Ярмола 01.05.2026
Один із самих приємних унісекс ароматів, що мені траплялися! ☺️🥰
Уляна 30.04.2026
Дуже компліментарні парфуми! Я в захваті, дуже стійкі ще й шлейф кілометровий. Солоденькі але не приторні.
Ярослав 30.04.2026
Не скажу, що добре відчувається саме липа — загалом я шукав аромат липи іншого виробника, що більш виражений. Але як парфум — цей навіть кращий. Настільки ніжний, стійкий і приємний, що занотую собі тут ще щось купити. Бо нещодавно брав бузковий в іншому місці, розпіарений, недешевий, а воно як освіжувач повітря. Пшикнеш на себе і здається, що в туалеті ходиш цілий день. Цей же — відчувається дуже дорого і тендітно. Вони ще й флакончики поклали — кожний у окремий мішечок.
Ангеліна 30.04.2026
Парфум приємний схожий,точно замовлю ще
Назар 30.04.2026
Редко пишу отзывы но, тут захотелось поблагодарить сотрудников Твинс Парфюм🤝 Заказал 4 аромата, два в подарок. Упаковано - на все сто из ста! Ароматы сами по себе стойкие и почти один в один как оригинал! Девушка консультант всё объяснила и приняла заказ, а на завтрашний день уже забрал на почте. Доставка тоже бесплатная (тоже плюс). Рекомендую!!!
Поліна 29.04.2026
Дівчатаа дуже схоже на оригінальний!!! Я якби почула вперше то не відрізнила від оригіналу. Дякую друзі всі парфуми 1в1 Це круто ! Чисто як молекула, песик , нотки шампанського, все як в піраміді
Карина 28.04.2026
Ідеальний варіант для тих, хто любить солодкі, теплі аромати ✨ Для мене запах нереально ніжний і «смачний»: такий наче молочно-вершковий з легкою карамельною ноткою 🤤💞 Щодо текстури, не вперше беру тут скраб, тому з досвіду кажу, що вони ніжні і зовсім не дряпають шкіру 🥰
Юлія 27.04.2026
Я закохана в цей витончений аромат. Він такий тонкий,жіночий,інтелігентний. Стійкість хороша години 3 його відчуваю,потім поступово приємно сходить,залишаючи за собою приємний запах дорогої косметики
Юлія 27.04.2026
Незвичайний аромат. Дійсно доволі дивний, але інтригуючий. Стійкість середня.
Юлія 27.04.2026
З ароматів Кіліан цей мені подобається більше ніж інші. Загадковий,манкий,іноді тягучий. Стійкість середня
Юлія 27.04.2026
Дуже цікавий аромат. Як любителька класики була доволі рада познайомитися з інітіо у виконанні твінс. Аромат сподобався, незвичайний . Манкий та інтригуючий
Юлія 27.04.2026
Вирішила познайомитись з цим ароматом через твінс, бо зарекомендований схожістю з оригіналом. Кохання не сталось нажаль,але було передаровано) Мені він чомусь асоціюється з фруктовою гумкою, яку доволі довго жуєш) Твінс дякую за знайомство ♥️
Юлія 27.04.2026
Улюблений аромат мого сина. Легкий,свіжий,просто ідеальний,акуратний. Вдячна за якість та схожість ❤️
Юлія 27.04.2026
Мені вдарило в голову яскравим жасмином чи то конвалією. Думаю буде декілька днів триматися на тілі та на одязі. Для поціновувачів біло квіткових ароматів це просто рай. Дякую твінс за якість ♥️
Юлія 27.04.2026
Це моє кохання у чоловічих ароматах. Можна просто зʼїсти свого чоловіка. Дуже схожий на оригінал. Якість дуже крута
Юлія 27.04.2026
Я старовір, про тренди була не дуже в курсі. Схильна до класики. Тільки після знайомства з габою спробувала ганімед та бакару. Так ось габа найніжніша і витонченіша як на мене. Дуже приємний парфум. Дякую магазину твінс. ❤️
Юлія 27.04.2026
До якості парфуму нуль претензій,все на висоті. Але не сталося любові з самим ароматом. На мені виліз розсол( Але дивовижно стійкий))
Вікторія 27.04.2026
Однозначно мій фаворит на всі пори року! Стійкість на висоті
Natalia 26.04.2026
дууже інтимний. молочно-ладанно-деревний ритуал
Таисия 26.04.2026
Пахнет очень вкусно, сладенько, но не приторно, похож на заварной крем. Отлично подойдет на холодное время года