Відгуки покупців
Наталія
21.05.2026
Неймовірно вражена схожістю з оригіналом 1:1
Рекомендую тим, хто любить цитрусові аромати 👌🏻👌🏻👌🏻 Стійкість на висоті! Браво!!!
Юлія
21.05.2026
Дуже задоволена покупкою. Аромат мого комфорту і задоволення. Він і ніжний, але не безликий, і доволі відчутний, хоча не нахабний. Стійкий - вистачає на весь день, навіть на наступний речі зберігають приємний фльор. Відчуваю легку пудровість, це ірис, напевно, так себе проявляє, не душить. Дякую TWINS!
Анна
19.05.2026
Розпилювач добрий, пшикає чітко. Аромат звісно схожий на оригінал, шлейф такий самий. Я дуже рада покупкою: гарне пакування в цьому мішочку , тому можна не хвилюватися, що розібʼєш скло. 🤍
Юлія
17.05.2026
Дійсно складно описати його. Дуже ніжний,інтимний,сидить близько до шкіри. Наче
Яна
17.05.2026
Брала чоловіку,він від них в захваті ,ніжні свіжі солодкуваті ,дуже гарний шлейф ,на весну та літо ,це топ💛
Олена
17.05.2026
Аромат чистоти. Він не свіжий, не акватичний, а саме аромат чистої бавовни і білого мускусу. Нічого зайвого, тільки чистота. Супер!
Олена
17.05.2026
Аромат неперевершений! Не бачу його, як унісекс. Для мене це чисто жіночий свіжий і солодкий аромат одночасно. Чомусь, відчуваю не липу і мед, а акацію. Дуже яскравий і стійкий аромат.
Олена
17.05.2026
Це справжній унісекс. Не для поціновувачів яскравих фруктово-ягідних чи квіткових ароматів. Свіжий, деревний, злегка колючий, з легкою кислинкою. Супер!
Олена
17.05.2026
Ненав'язливий трав'яний аромат, з часом цікаво розкривається на шкірі, стає наче замша. Шкода, що на мені нестійкий.
Олена
17.05.2026
Однозначно не схожий на класичні парфуми. Я відчуваю в ньому якусь димність. Для багатьох це суто чоловічий аромат.
Світлана
16.05.2026
Аромат взяла наугад, читала відгуки, ще собі брала GABA, не прогадала, аромат просто ВАУ, мені навіть в лікарні лікарки говорили «у вас такий парфюм , одразу чутно що з дорогої парфюмерії»
Олександр
15.05.2026
Вау😏майже один в один з оригіналом.
Стійкість дуже гарна)
Лариса
15.05.2026
Дуже насичені квіткові, ніжні, шлейфові, одного пшику достатньо на цілий день, Kilian як завжди на висоті. Дякую twins за прекрасні аромати і за дбайливе відношення до клієнтів.
Артем
15.05.2026
Теплий, шлейфовий та ароматний парфюм.
Вікторія
14.05.2026
Це неймовірний аромат,закохалася з першого затесту,я навіть не очікувала що він такий гарний,я не можу ним насолодитися,це просто мега-бомба.Дякую Вам окремо за сервіс)
Юлія
14.05.2026
Почула цей аромат у подружки в авто , спершу думка була, що вона купила парфум собі , але це була пахучка в авто , вже купила і собі , мені сподобалось 👍🏼
Юлія
14.05.2026
Дуже чекаю, що буде ще в машину такий запах і твердий парфум теж 🙏🏻
Ольга
14.05.2026
Подарували цей парфум.
Я в захваті ! Ніжний аромат , стійкість , шлейф.
Юлія
13.05.2026
Бесподобний, яскравий, сочний молодіжний аромат, стійкий
Юлія
13.05.2026
Не знаю чи точно як оригінал, доволі стійкі і насичені, відчутно липу і фрезію, заважкі на літо, занадто пахучі, не для молодесеньких дівчат.
Юлія
13.05.2026
Аромат квітковий і легкий, мені розкрив'ється в цитрус, аромат дорогий, тримається непогано, має слід дещо інший як самі духи, важчий, але і більш запам'ятався
Olga
13.05.2026
Дуже крутий парфюм, свіжість і чистота! Дуже багато уваги привертає на себе!
Ніка
12.05.2026
Обожнюю цей аромат, коли гарний настрій, хочеться сяяти, бути помітною, пахнути квітково, смачно і легко.
Домініка
12.05.2026
Це неймовірний аромат! Насичений, смачний, квітково-ягідний і такий дівочий! Ловила компліменти за цей парфум)) дякую!
Kateryna
12.05.2026
Дуже схожі на оригінал, але легші. Оригінал важкіше відчувається. Ці подобаються більше
Юлія
12.05.2026
Суцільна солодка ваніль
Ольга
11.05.2026
Він дуже класний. На тілі тримається дуже добре. Намагалася його відмити , не вийшло. Буду брати ще
Ольга
11.05.2026
Гарний аромат. Досить довго тримається на тілі
Ольга
11.05.2026
Дуже приємний аромат
Анна
11.05.2026
Оригіналу в мене не було, тому не знаю чи схож на оригінал, але сам аромат дуже гарний і стійкий, пахне як мамин парфум в дитинстві.
Катерина
09.05.2026
Аромат один в один з оригіналом, тримається довго
Мені пахне пудрою
Валерія
09.05.2026
рекомендую схожість 8-9/10 віжчувається табак, деревні ноти а не просто пріторна ваніль. є ця глибина запаху. три шпики на волосся і на наступному день зранку ще трохи навіть чути. не шлейфові але якщо на одязі чи близько до тіла то чути.
Анастасія
09.05.2026
Чудовий аромат, наближений до оригіналу. Стійкість теж хороша, на другий день на одязі досі тримається 👍🏻
Евеліна
09.05.2026
Аромат топ🔥🔥🔥
Виктория
08.05.2026
Заказываю второй раз на этом сайте . Эти духи супер, не сладкие, похоже как на свежесть, легкость, заказывала 1+1=3, в подарок девушка подобрала хороший запах, стойкость с утра и до вечера🙂
Валентина
08.05.2026
Ще не отримувала стільки компліментів як з цим ароматом, люди постійно запитують, що за шикарний аромат, а потім при мені замовляють. І він таки дійсно шикарний.
Валентина
08.05.2026
Знаю аромат оригіналу, замовивши TWINS Angel Nova, хвилювалася, що аромат буде відрізнятися від оригіналу, але на щастя різниця абсолютно не відчутна. Аромат який хочеться постійно нюхати, смачний, але не приторний, легкий, не нав'язливий, стійкий, один з найулюбленіших.
Alina
07.05.2026
Приємний запах, літній, свіжий. Мені дуже схожий з omnia bulgari cristallina
Kristi
07.05.2026
Супер аромат та упаковка
Kristi
07.05.2026
Дуже класні, мені пахнуть чорною смородиною з лимоном. Аромат на шкірі ніжніший і менш виражений, ніж у рідкій версії, зате зручно носити з собою